Одесская областная организация "Зеленый лист"

Публікації

Byредактор "Зеленый лист"

«Зелений лист» побував на Парламентських слуханнях щодо екополітики

На Парламентських слуханнях щодо пріоритетів екополітики Верховної Ради України на наступні п’ять років побував голова «Зеленого листа» Владислав Балінський. 

Read More
Byредактор "Зеленый лист"

Скільки коштує “золота” земля

Чи розуміли всі ці люди, що спроектували, що оплатили, що прийняли і що погодили для Одеси «Проект землеустрою щодо визначення меж земель водного фонду та водоохоронних зон», що це вже не проект абстрактного планування. Не Генплан і не Зонінг. Що цим проектом усі вони зазіхають на невід’ємну за визначенням, встановлену законом державну і комунальну власність? На землю, яка має реальну і чималу ціну? Складно сказати, але повинні були б розуміти, навіть якщо б не було цієї і ось цієї публікацій. Особливо це стосується тих «узгоджувачів», які безпосередньо уповноважені ці земельні активи охороняти.

Read More
Byредактор "Зеленый лист"

Що буде далі із Літнім театром – пропозиції активістів

Активісти виграли апеляцію в суді, але що буде далі із Літнім театром? Це місце має бути невід’ємною частиною Міського саду та зберегти за собою статус пам’ятки архітектури та містобудівництва місцевого значення, окрім того, міська влада має розірвати договір оренди з СП Солінг і територія Літнього повинна використовуватися громадою. Такі пропозиції озвучили на брифінгу Олексій Мельников, адвокат «Автомайдану», Максим Попов, адвокат «Зеленого листа» та архітектор Аркадій Шупляков. 

Read More
Byредактор "Зеленый лист"

Як в Одесі дискредитують зелених активістів – кейс Літнього театру

1 червня Літній театр таки відкрили, незважаючи на протести активістів та громади. «За два місяці беззаконня жодна державна служба не спрацювала так, як вона мала б працювати», – написала на своїй ФБ-сторінці активістка «Зеленого листа» Світлана Підпала. Депутат одеської міської ради Ольга Квасницька назвала відкриття Літнього «гарною картинкою, що побудовала в обід українського законодавства». Тим часом інша сторона, зокрема директор ТОВ «Літній театр» Дмитро Шпинарьов заявляє, що звинувачення активістів безпідставні, роботи законні й що відкриття театру покаже, хто ж насправді мав рацію.

Read More
Byредактор "Зеленый лист"

Як деякі одеські ЗМІ «джинсують» на темі Літнього театру

Протистояння навколо Літнього театру можна назвати однією із найгарячіших тем квітня для Одеських ЗМІ – поряд із другим президентських виборів та відставкою голови ОДА М. Степанова.

Read More