Одесская областная организация "Зеленый лист"

ЗМІ про нас

Byредактор "Зеленый лист"

Владислав Балінський в ефірі “Третього цифрового”: чи залишились в Одесі зелені зони

“Традиційно ми розмежовуємо архітектуру та зелені зони, але насправді, якщо взяти міське планування, то це одне поняття – спільне. Є архітектори, які у нас називалися генпланувальниками – ті, хто бачить повністю всю інфраструктуру міста, як її розвивати, куди розвивати. І під час закладки нових будівельних майданчиків, паралельно мають закладатися нові зелені зони“, – розповів голова “Зеленого листа” Владислав Балінський в ефірі “Третього цифрового”.

Все на третьем от 03.10.2019

В парке Победы проводиться инвентаризация. Кто выиграл тендер на миллион гривен и почему качество работ вызывает только смех сквозь слёзы?

Опубліковано Третий Цифровой Четвер, 3 жовтня 2019 р.
Byредактор "Зеленый лист"

Владислав Балінський в ефірі «Радіо Свобода»: в Армянську нарощують виробництво

На Армянському заводі «Титан» продовжують нарощувати виробництво. При цьому для виробництва діоксиду титану використовується сульфатний спосіб – дуже брудний і небезпечний для екології, – про це в ефірі «Радіо Свобода» розповів голова «Зеленого листа» Владислав Балинський.

Read More
Byредактор "Зеленый лист"

Владислав Балінський в ефірі “Радіо Свобода” розповів про забруднення в Армянську

На заводі “Титан” в Армянську продовжують використовувати технологічні процеси, які привозять до істотного підвищення рівня забруднюючих речовин, – сказав глава “Зеленого листа” Владислав Балінський в ефірі “Радіо Свобода”. За словами еколога, темпи виробництва на заводі ростуть.

Read More
Byредактор "Зеленый лист"

Владислав Балінський в ефірі «Інтера»: жадібність чиновників призвела до трагедії в «Токіо стар»

В Україні все більш популярною стає тенденція ревіталізації промислових приміщень, коли великі склади або ангари переобладнують під житло. При цьому чиновники, що знаходяться при владі, обхідними шляхами намагаються заволодіти такими будівлями, щоб при мінімальних вкладеннях отримувати прибутки. Про це в ефірі програми «Стосуються кожного» на телеканалі «Інтер» розповів голова «Зеленого листа» Владислав Балінський.

Read More
Byредактор "Зеленый лист"

Владислав Балінський в ефірі «Третього цифрового»: триває системне знищення Одеси

«Два роки тому на 14 станції Фонтану під рестораном «Риба» була знищена ціла рощиця – 160 дерев. Тоді ми дізналися, що ще з 2005 року існує акт на землю у компанії «Інтергал-буд». Її пов’язують зі скандально відомим нардепом Зубиком», – повідомив в ефірі Третього цифрового» Владислав Балінський.

Read More