Зелений лист

Хроніка воєнних злочинів росії проти довкілля України: Одещина, квітень 2023

Весь квітень зловісний молох – російська федерація – збирав свою криваву данину в Україні, знищуючи дронами та ракетами житлові будинки, вбиваючи мирних громадян – дорослих та дітей.  Дружківка, Авдіївка, Херсон та Херсонщина, Костянтинівка, Слов’янськ, Куп’янськ, Запоріжжя, Миколаїв, Дніпро, Умань… Двічі вдарили по Одесі. На щастя, постраждалих нема.

Ми збираємо факти про злочини рф проти природи Одеси та Одеської області під час війни: забруднення довкілля внаслідок вибухів, пошкоджень об’єктів інфраструктури, забруднення повітря, вод та ґрунтового покриву токсичними речовинами, знищення екосистем природно-заповідних територій, природоохоронних територій міжнародного значення та ін. Інформацію оновлюватиме щоденно, тому надсилайте відомі вам факти на адресу:  zeleniy.list1@gmal.com

19.04.2023

Знов нічна атака: над Одесою та областю збили 10 із 12 Shahed-131/136. Оперативне командування “Південь” повідомило про влучення в об’єкт рекреаційної інфраструктури. Люди не постраждали.

04.04.2023

ОК «Південь» повідомило: вночі ворог атакував південь країни дронами-камікадзе типу “Shahed-131/136 “. З 17 дронів 14 знищено силами протиповітряної оборони. 13 – в небі Одещини, 1 – над Миколаївщиною. Влучанням по одному з підприємств на Одещині спричинено пожежу, яку до ранку рятувальникам вдалося ліквідувати.

______________________________________________________________________________________

Огляд підготовлений в рамках проєкту «Удосконалення практики інституційного забезпечення та правового захисту об’єктів природно-заповідного фонду України на прикладі Національного природного парку «Тузловські лимани» за підтримкою фонду MATRA Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Поділитись на:

Facebook
Twitter

Напишіть відгук

Email: zeleniy.list1@gmail.com 
Тел:  +38 098 444 94 49