Владислав Балінський в ефірі “УСІ Одеса”: одесити мають вирішити, що буде на місці Літнього

Одеські громадські діячі вважають, що існує небзепека забудови Літнього, оскільки це передбачають чинні досі містобудівельні умови та обмеження, а також проектна документація, – заявив в ефірі “УСІ Одеса” Владислав Балінський.

«Боротьба іде не проти Дмитра Шпинарьова, боротьба іде за збереження громадської зони, за збереження землі, яка була нечесним шляхом вкрадена у одеситів за відомою схемою», – розповів голова “Зеленого листа”.

А одесити мають вирішити, що має бути на цій території, адже Літній – це частина пам’ятника архітектури, частина парка-пам’ятника садово-паркового мистецтва, розповів Владислав Балінський.

Дмитро Шпинарьов, директор ТОВ «Міський літній театр», який також був присутній на ефірі, заявив, що будівлі, які знаходяться на території Літнього, були придбані “чесним глязом”, вони були куплені “на ринку в іншого власника”. На думку підприємця, одесити, обравши мера та депутатів міськради, дали їм “карт бланш” – і ці люди можуть вирішувати, що необхідно піддавати благоустрою, що потрібно будувати. «Я не маю права узурпувати думку одеситів і говорити: мене підтримують одесити. Точно так само не можуть узурпувати думку одеситів активісти», – заявив Дмитро Шпинарьов.

Летний театр раздора: о том, возможен ли мир и общая концепция Летнего театра между активистами и бизнесменами

Летний театр раздора: о том, возможен ли мир и общая концепция Летнего театра между активистами и бизнесменами

Опубліковано Украинская Служба Информации Четвер, 25 квітня 2019 р.

Поділитись на:

Facebook
Twitter

Напишіть відгук

Email: zeleniy.list1@gmail.com 
Тел:  +38 098 444 94 49