Зелений лист

Повідомлення про невиконання вимог Припису Міністерства культури України про припиненння будь-яких будівельных робіт на на території Літнього театру

13 травня

cultura_region@odessa.gov.ua

Начальнику управления культуры и национальностей,

 религий и охраны объектов культурного наследия

Олійник О.В.

от  Подпалой С.Н. 

Повідомлення про невиконання вимог Припису Міністерства культури України про припиненння будь-яких будівельных  робіт на на території Літнього театру Міського саду Одеси від №17 / 10-5 / 74-19 від 03.05.2019

Повідомляємо вас, що на території Літнього театру Міського саду Одеси з 12.04.2019 по теперішній час відбувалися  демонтажные и подготовительные работы з використанням важкої будівельної техніки.

. На територію завезені будматеріали (дошки, пінобетонні блоки, пісок, цемент, тротуарна плитка, відбуваються будівельні роботи.

В даний час тривають роботи з демонтажу будівель, а також з капітального ремонту та нового будівництва, а також будівництва водопроводу та каналізації.

 1. Демонтовані даху “галереї” і туалету, приміщення бару. Повністю демонтовані приміщення колишньої каси, охорони і кафе.

2. У приміщенні туалету демонтований димохід і пічна труба туалету, а проводиться капітальний ремонт даху та внутрішніх приміщень.

3. Розпочато зведення нових перекриттів даху туалету (фото).

4 На майданчику перед “баром” укладені фундаментні блоки в два ряди, ведеться капитальний ремонт сходів.

5 Проводяться земляні роботи в різних локаціях території. Роботи проводяться з використанням важкої будівельної техніки.

6. У різних локаціях території в ході земляних робіт під шаром землі виявляються бетонні плити і залишки фундаментів дореволюційних будівель.

приложение:  фото и видео 

https://rtsp.me/embed/tkteE62Q/?fbclid=IwAR2_dSQQ3mflV3IMFSh6IHqn6jm2eBArRWIoAikoHLTeQuFSqxm89v3smUg
https://rtsp.me/embed/HrZ6dR3E/?fbclid=IwAR3fZnVZhNkGqotcpIV_JHBPknUkSJuwHfJj0CNygA1Ua9rL-jA3rdRW3y0

С уважением,

Светлана Подпалая

тел. 093 135 81 77

13.05. 2019

Поділитись на:

Facebook
Twitter

Напишіть відгук

Email: zeleniy.list1@gmail.com 
Тел:  +38 098 444 94 49