Зелений лист

Рішення виконкому щодо Літнього театру оскаржать в апеляційному суді

Активісти ГО «Зелений лист», ВО «Автомайдан» та депутатка Ольга Квасницька оскаржують в апеляційному суді рішення виконкому Одеської міськради щодо благоустрою Літнього театру Міського саду. Суд першої інстанції визнав це рішення законним. 

Адвокат «Автомайдану» Олексій Мельников розповів, що представники виконкому затвердили проект благоустрою «у вигляді картинки»: «Пояснити, що саме вони затвердили, представники виконкому не можуть. Якщо ви зараз зайдете на сайт міськради в розділ «рішення виконкому», то за цим рішенням ви не побачите додатку. Це зроблено спеціально, щоб приховати те, що саме було затверджено». Юрист зазначив, що проект не був погоджений із громадськістю, із фахівцями у галузі охорони культурної спадщини та урбаністики. «Це зроблено поза правовим полем», – наголошує Олексій Мельников.

«Рішенням про затвердження проекту благоустрою прикриваються будь-які будівельні роботи… Наслідком воно має злочинну бездіяльність міської влади, руйнацію історичної території та цілісного ансамблю Міського саду», – сказав адвокат.

За словами юриста, візуалізації, які затверджували на засідання виконкому не відповідають тому, що було побудовано. До того ж, міська влада не контролює стан проведення робіт. Припис від Мінкульту про термінову зупинку робіт забудовником також було проігноровано і зараз воно оскаржується у судах.

Наступне засідання у справі відбудеться 24 жовтня об 11:00.

Нагадаємо, що в кінці серпня окружний адміністративний суд Одеси вирішив, що відомості щодо приналежності Літнього театру до території Міського саду мають бути виключені із облікової картки, а отже територія Літнього не відноситься до об’єкту культурної спадщини – Міський сад. Активісти заявили, що подаватимуть апеляцію на це рішення судді Костянтина Єфименка.

Фото: Валентина Мазепа

Поділитись на:

Facebook
Twitter

Напишіть відгук

Email: zeleniy.list1@gmail.com 
Тел:  +38 098 444 94 49