Зелений лист

Апеляційний суд відмовив Варчуку в позові щодо видалення і спростування інформації на сайті «Зелений лист»

21 листопада Одеський апеляційний суд прийняв рішення про відмову в позові Сергію Варчуку. Він через суд намагався видалити та спростувати інформацію, опубліковану у статті «Экс-регионал Варчук рассчитывает на высокую должность? Он запомнился скандалами и зарабатыванием на природе».

Нагадаємо, стаття вийшла на сайті «Зелений лист» ще в серпні 2020 року. Саме тоді на теренах Одеси та області з’явилась низка бігбордів з зображенням Варчука – скоріш за все, він збирався повертатись у політику.

Вочевидь, екс-регіоналу Варчуку не сподобалось, що його діяльність проаналізували. Тож, колишній політик звернувся до суду з позовом про визнання викладеної у статті інформації недостовірною, захист честі та гідності з зобов’язанням видалити інформацію та спростувати її.

postanova-odeskogo-apelyaczijnogo-sudu_5221965420-1

Варто також зазначити, що на той момент Сергій Варчук ще і претендував на державну посаду, а саме заступника голови Херсонської ОДА. Цей факт, зокрема, колегія суддів взяла до уваги, зазначивши, що інформація, «яка стосується діяльності Варчука в минулому є предметом суспільного інтересу».

Поділитись на:

Facebook
Twitter

Напишіть відгук

Email: zeleniy.list1@gmail.com 
Тел:  +38 098 444 94 49