Зелений лист

Поки в Офісі Президента дякують за громадянську позицію, в Одесі продовжує діяти проросійський статут і не розірвані відносини з ворожими містами-побратимами

На сайті ГО «Зелений лист» ще навесні були опубліковані статті з аналізом статуту міста Одеси, в якому, незважаючи на повномасштабну військову агресію, прославляють російську імперію, а російській мові надано особливий статус.

Крім цього, в нашому місті досі офіційно не розірвані відносини із російськими містами-побратимами, хоча через обстріли ворожими ракетами Одеса, як і інші регіони України, протягом декількох діб регулярно залишаються без електроенергії, тепла та води.

Ми направили звернення до Офісу Президента з проханням звернути увагу на ці кричущі факти й низкою пропозицій щодо змін у статут міста.

В відомстві подякували за активну громадянську позицію й повідомили, що лист із пропозиціями скеровано до Одеської обласної військової адміністрації.

Тож, вочевидь, наразі слово за Максимом Марченком. Бо чекати змін від очільника Одеси вже не приходиться, адже від нього поки що можна почути лише заяви без дій.      

Нагадаємо, ГО “Зелений лист” уже провела аналіз статуту міста

analiz-statutu-mista-odesy-1

й підготувала проекти рішень “Щодо скасування Статуту територіальної громади міста Одеси” і “Про розірвання Одеською міською радою побратимських та партнерських відносин з містами Російської Федерації”. Однак реакції від одеських депутатів і членів виконкому міста поки не надходило.

Поділитись на:

Facebook
Twitter

Напишіть відгук

Email: zeleniy.list1@gmail.com 
Тел:  +38 098 444 94 49