Зелений лист

Невже одеська влада почула одеситів

Зелений лист нещодавно писав, що небайдужі одесити, які щосуботи виходять до мерії, звернулися до влади міста з вимогою направити кошти бюджету міста на бойові підрозділи Сил оборони України а не на непершочергові видатки. Вказаний колективний лист було 13 травня подано до Одеської міської ради та протягом 13-14 травня направлено в електронному виді через депутатський портал кожному з депутатів Одеської міської ради.

І як не дивно, одесити були почуті.

Так, 20 травня виходить розпорядження Одеського міського голови № 400 від 20.05.2024р., яким на 22 травня скликається позачергова сесія.

Аналіз проєктів рішень, які оприлюднені на офіційному сайті міста 21 травня вказує на те, що влада міста хоче терміново виділити 36 мільйонів гривень за рахунок вільного залишку бюджетних коштів нашим славетним бригадам. Через це депутатів просять підтримати як зміни до бюджету, так і зміни до міської цільової програми «Безпечне місто Одеса».

Також нагадаємо, що у зазначеному колективному зверненні мова йшла про вільний залишок у 945 мільйонів гривень, які необхідно направити на фінансування нагальних потреб бойових частин Сил оборони України.

Сподіваємося, що зазначені 36 мільйонів гривень – це лише перший крок нанятих одеситами менеджерів щодо виконання волі одеситів.

Поділитись на:

Facebook
Twitter

1 comment so far

Brittany JerdeОпубліковано6:51 am - Чер 2, 2024

I’m very grateful for your efforts in gathering and disseminating news, you help me stay informed about events!

Напишіть відгук

Email: zeleniy.list1@gmail.com 
Тел:  +38 098 444 94 49