Зелений лист

Працівники Нацпарку «Тузлівські лимани» очистили берега лимана Шагани

У Міжнародний день чистих берегів-2021 на території НПП «Тузлівські лимани» відбулося масштабне очищення узбережжя. Небайдужі до стану довкілля люди, а також працівники національного парку долучилися до екологічної акції,  яка відбувається кожного року у 3-ті вихідні вересня не тільки на території України, але й у більшості країн світу. Цього дня очищаються узбережжя річок, морів та океанів від побутових відходів та інших забруднень.

Працівники національного парку очищали береги не тільки від звичайного сміття, такого як пластикові чи скляні пляшки і вологі серветки, але й від браконьєрських сіток. Служба державної охорони НПП «Тузлівські лимани» разом зі спеціалізованою службою безпеки вилучили майже 20 браконьєрських  сіток та ятерів на лимані Шагани, про що повідомив заступник директора парку Іван Русєв на своїй сторінці у Facebook.  Проте, це є лише невеликою частиною очищення лиману.

Риба, яка була знайдена в знаряддях браконьєрського лову, випущена у водойми, або віддана на харчування лелек, що мешкають у національному парку.

Крім цього, акція з прибирання у Міжнародний день чистих берегів в Одеській області відбулася на узбережжі Чорного моря і Дунаю – рекреаційній зоні села Приморське Ізмаїльського району та Дунайського біосферного заповідника.

Юлія Лінник, студентка ІІ курсу магістратури факультету журналістики ЛНУ імені І. Франка. Фото – Іван Русев, НПП “ТузлІвські лимани”

Поділитись на:

Facebook
Twitter

Напишіть відгук

Email: zeleniy.list1@gmail.com 
Тел:  +38 098 444 94 49