Зелений лист

ЗАЯВА щодо фальсифікації проекту з благоустрою террріторіі Літнього театру Міського саду Одеси

ЗАЯВА щодо фальсифікації проекту з благоустрою террріторіі Літнього театру Міського саду Одеси

26 квітня, 10:46

gromadyanyn@mincult.gov.ua

Заступнику Міністра культури України Мазур Т.В.

вд Підпалой С.М.

                                            ЗАЯВА

щодо фальсифікації проекту з благоустрою террріторіі Літнього театру Міського саду Одеси

Інформую вас, що 25.04.2019 я повторно отримала в КП “Одесспроект” доступ до матеріалів робочого проекту благоустрою території Літнього театру Міського саду Одеси. При ознайомленні я звернула увагу на те, що в проекті з’явився новий фундамент глибиною в 5 м, а також відсутня печатка архітектора, що підтверджує його сертифікат і вихідні дані самого проекту, що наводить на думку, що відбувається фальсифікація.

В даний час на території Літнього театру підрядник ТОВ “Строй стар Юг” на замовлення приватних фірм ТОВ “Миський Лiтнiй театр” та ТОВ “Лiтнiй театр”продовжують здійснювати капітальні ремонтні роботи, а також демонтаж існуючих будівель.

В ході земляних робіт робітники натрапили на велику бетонну плиту, під якою є порожнечі. Очевидно, це залишки дореволюційного будинку або старовинної зливової системи, або щось ще. Ми зафіксували цю плиту, після чого робочі за наказом виконроба закидали її землею. Однак немає гарантії, що при реалізації проекту з фактично новим будівництвом глибоких фундаменту не буде негативних наслідків для історичного ареалу та навколишніх будинків, багато з яких є пам’ятками архітектури.

Прошу як можна швидше надати мені на дану електронну адресу результат перевірки даного об’єкта і припис на зупинку будь-яких робіт. Попереджаю про швидкий темп незаконних робіт і небезпеки затримки надання припису перед вихідними і святковими днями.

Прошу надати відповідь  на електронну адресу zelen_list@ukr.net

З повагою, Світлана Підпала

26.04.2019

Додаток: 3 тома   проекту благоустрою территории Літнього театру Міського саду Одеси

https://photos.app.goo.gl/6dX2CYoEszDBb44N8
https://photos.app.goo.gl/Rm1eYmndMG88fEvQ9
https://photos.app.goo.gl/PbapD1m8d9qaJ9Hp9

Поділитись на:

Facebook
Twitter

Напишіть відгук

Email: zeleniy.list1@gmail.com 
Тел:  +38 098 444 94 49