ГО “Зелений лист” долучився до “Толоки на каяках”

Толока на каяках

19 вересня у понтонного моста в селі Яски відбувся екоівент “Толока на каяках”, в якій прийняли участь представники ГО “Зелений лист”.

Подія пройшла на честь Міжнародного дня чистих берегів. Організатором толоки, мета якої очищення водойми від сміття, виступили Басейнове управління водних ресурсів річок Причорномор’я та нижнього Дунаю і підприємство “Каякінг Одеса”.

Толока на каяках
Толока на каяках
Толока на каяках
Толока на каяках

Як зазначає голова ГО “Зелений лист” Владислав Балінський, завдяки маневреним каякам вдалось зібрати пластикове сміття в найбільш важкодоступних місцях заплави Дністра.

І це не єдина подія, яка пройшла до Міжнародного дня чистих берегів в Одеській області. Наприклад, у Вілковому відбулась акція “Велике прибирання на Дунаї”.

Зазначимо, екологічний івент «Міжнародний день чистих берегів» проводиться у 3-ті вихідні вересня, і організовується по всьому світу. Зокрема, цього дня проводяться екологічні івенти на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів світу. У цей день мільйони волонтерів по всьому світу (більше 150 країн) долучилися до глобального прибирання планети. Як повідомили в Державному агентстві водних ресурсів, в Україні екологічний івент «Міжнародний день чистих берегів» проводиться втретє і з кожним роком набуває все більшої популярності. 

Поділитись на:

Facebook
Twitter

Напишіть відгук

Email: zeleniy.list1@gmail.com 
Тел:  +38 098 444 94 49