Зелений лист

Міські чиновники не реагують вчасно на звернення одеситів. Влада приховує зміст звернень

ГО «Зелений лист» продовжує аналіз Єдиного центру звернень громадян 15-35. Після низки публікацій на нашому порталі міська влада змінили налаштування сайту, й тепер побачити зміст скарги може лише її автор і, вочевидь, профільні чиновники.

З чим пов’язана ця закритість чиновників, неясно.

При цьому, відпрацювання цих скарг затягується.

З вересня кількість звернень різко впала

Як ми зазначали раніше, кількість звернень на сайті 15-35 з початком повномасштабного вторгнення росії стала знижуватись, якщо порівняти її з минулим роком за відповідний період.

Вірогідно це пов’язано з тим, що чимало одеситів виїхали через бойові дії в Україні й ризики оточення чи окупації міста. Але з літа поступово кількість звернень зростала. При цьому, багато звернень стосувалось матеріальної чи гуманітарної допомоги через скрутне становище містян.

Так, у червні до Єдиного центру звернень громадян надійшли 403 звернення, в липні – 410, в серпні – 434. Однак у вересні на сайті 15-35 вказано, що до Центру надійшли лише 111 звернень, а в жовтні станом на 27 число – всього 17 скарг. З них на вісім чиновники надали відповіді.

При цьому, жодне звернення не стосується прохання про матеріальну, соціальну чи гуманітарну допомогу. Можливо, міська влада вирішила подібні звернення не приймати?

З чим пов’язано різке зниження кількості звернень, незрозуміло, адже в місто постійно їдуть переселенці з регіонів, де тривають активні бойові дії, а також поступово повертаються одесити.

Чиновники не реагують вчасно на скарги

Але окрім формальної сторони питання зі скаргами є і проблеми зі змістом.

Так, 11 жовтня в Єдиний центр звернень громадян надійшла скарга щодо аварійного дерева, яке нависло над баскетбольним майданчиком за адресою Романа Кармена й загрожувало життю і здоров’ю дітей, що грають на майданчику.

Чиновники прийняли звернення до роботи, визначивши терміни виконання до 25 жовтня. В результаті дерево не дочекалось, поки представники місцевої влади приїдуть на місце, і впало, зруйнувавши баскетбольний майданчик. Чудом ніхто не постраждав.

Однак чиїм коштом будуть відновлювати майданчик, зруйнований через недбалість міських комунальників, які вчасно не виконали свою роботу, питання відкрите.

Може, тому зміст звернень міська влада і приховує, щоб мало хто міг проконтролювати роботу чиновників і комунальників?

Поділитись на:

Facebook
Twitter

Напишіть відгук

Email: zeleniy.list1@gmail.com 
Тел:  +38 098 444 94 49