Зелений лист

Церква не повинна фінансувати загарбницьку війну

Одразу після Страсної п’ятниці (дня розп’яття Христа), найскорботнішого для усіх вірян дня у році, в місті Одеса від ракетного удару загинули невинні люди.  Також, не оминула «високоточна» ракета у місті і один із храмів Української православної церкви московського патріархату. Не виключено, що серед постраждалих людей були і парафіяни цього храму. На тлі численних ракетних ударів російських загарбників по місту Одеса, у тому числі влучення в один із храмів московського патріархату, вважаємо, що митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел має негайно вжити заходи щодо зміни підпорядкування релігійних громад УПЦ московського патріархату та їх переходу до Православної Церкви України.

Впевнені, що усі віряни та члени цих релігійних громад підтримають таку ініціативу.

До відома, за період з 15 грудня 2018 року і до цього часу в Одеській області з 613 церков УПЦ московського патріархату змінили свою підлеглість та перейшли до Православної церкви України лише 13 релігійних громад.

            Акт збройної агресії росії щодо України та ведення повномасштабної війни проти нашого народу лише активізували процес переходу релігійних громад московського патріархату під юрисдикцію Православної церкви України: лише за неповних два місяці за період з 24.02.2022 року до 22.04.2022 року аж 114 (сто чотирнадцять) релігійних громад по всій Україні перейшли до Православної Церкви України.

            Однак, ця активізація не торкнулась Одеської області – жодна релігійна громада московського патріархату на Одещині з 24.02.2022 року не змінила свою підлеглість та не перейшла під юрисдикцію Православної церкви України.

Прямуємо разом

Поділитись на:

Facebook
Twitter

1 comment so far

ОленаОпубліковано9:02 pm - Кві 25, 2022

Це дуже не втішна новина

Напишіть відгук

Email: zeleniy.list1@gmail.com 
Тел:  +38 098 444 94 49