Зелений лист

Хроніка воєнних злочинів росії проти довкілля України: Одещина, жовтень 2023

Бомбардування припортової інфраструктури, зерносховищ, судноремонтного заводу, житлових будинків на Одещині. Поранені люди. Все це – хроніка одного з двадцяти страшних місяців терористичної війни Росії проти України.

Ми збираємо факти про злочини рф проти природи Одеси та Одеської області під час війни: забруднення довкілля внаслідок вибухів, пошкоджень об’єктів інфраструктури, забруднення повітря, вод та ґрунтового покриву токсичними речовинами, знищення екосистем природно-заповідних територій, природоохоронних територій міжнародного значення та ін. Інформацію оновлюватиме щоденно, тому надсилайте відомі вам факти на адресу:  zeleniy.list1@gmal.com

06.10.2023

Вночі збройні сили рф здійснили дронову атаку по Одещині. Ворог поцілив у припортову та прикордонну інфраструктуру Подунав’я.

Пошкоджено зерносховища, адміністративні будівлі та вантажний автотранспорт – вигоріло 9 вантажівок.

Тимчасово призупинено роботу поромного пункту пропуску «Орлівка».

Там відбуваються заходи зі стабілізації функціонування після нічної атаки ворога на припортову та прикордонну інфраструктуру. В результаті нападу люди не постраждали.

07.10.2023

Вночі ворог атакував Одеську область ракетами “Онікс”. В Одеському районі пошкоджено пансіонат та зерносховище біля порту.

Також постраждали багатоповерхівки, почалася пожежа у гаражному кооперативі.

4 людей звернулися до медиків з легкими травмами від битого скла.

12.10.2023

У результаті нічної атаки “Шахедів” в Ізмаїльському районі на Одещині постраждала людина, а також пошкоджені припортова інфраструктура і житлові будинки.

У результаті атаки постраждала жінка 1935 р.н. Вона отримала термічні опіки й наразі перебуває у лікарні.

17.10.23

Сьогодні вночі російські терористи вкотре атакували Одесу, уламки збитих «шахедів» впали на яхт-клуб. На велике щастя, ніхто не постраждав.

30.10.2023

Зранку російські терористи атакували ракетами Одеський район. Ціллю ворога став судноремонтний завод.

Внаслідок атаки виникла пожежа, яку оперативно ліквідували  рятувальники. Пошкоджено адміністративну будівлю та техніку підприємства.

Постраждали двоє людей. Чоловіка 1961 р.н. та жінку 1966 р.н. у стані середньої тяжкості доставили до лікарні.

Поділитись на:

Facebook
Twitter

Напишіть відгук

Email: zeleniy.list1@gmail.com 
Тел:  +38 098 444 94 49