Куяльник SOS. Спасем Одесское Сокровище

В Одесі, біля пам’ятника Дюку де Рішельє пройшов концерт-акція в підтримку створення Національного природного парку “Куяльницький” і захисту від хижацької забудови 4-смугової автомагістраллю заплавної частини лиману й особливо цінних заплавних луків і прісноводних струмків. Концерт пройшов під гаслом «Куяльник SOS. Спасем Одесское Сокровище».

На сцені виступили талановиті одеські виконавці Sho? Folk band, Сергій Головін і група Сонячне сплетіння, група Сонячні барди, барди Сергій Нікітченко і Артур Суханов, а також інші артисти.
Учасники концерту залишали свої підписи під Зверненням до Президента України В. Зеленського відносно ситуації, яка склалася навколо цього заповідного місця. Автори звернення нагадали Президенту про міжнародні природоохоронні конвенції, які були ратифіковані Україною в рамках євроінтеграції (Бонська, Рамсарська, Орхуська, Бернська). «Вимагаємо, щоб ваш проєкт «Велике будівництво» не порушував вищезгадані конвенції, таким чином, порушуючи наші права і міжнародні зобов’язання України. Не змушуйте нас лягати під будівельну техніку, захищаючи свої права та майбутнє наших поколінь», – йдеться у зверненні.
Нагадаємо, що збір підписів почали ще в червні, під час мітингу-фестивалю «Куяльник SOS. Врятуємо Одеський Скарб», який пройшов на березі Куяльницького лиману.

Поділитись на:

Facebook
Twitter

Напишіть відгук

Email: zeleniy.list1@gmail.com 
Тел:  +38 098 444 94 49