Озеленення міста триває попри війну: одесити висаджують Сади перемоги

Сади перемоги – так вже неофіційно почали називати висаджені дерева поблизу навчальних закладів по всій Україні. Цими вихідними в українських містах, що не під окупацією, сотні вчителів, учнів та всіх небайдужих доєдналися до озеленення пришкільних територій. Одеса – не виняток.

Під час війни як ніколи важливо нагадувати собі, що життя триває і що майбутнє залежить не лише від воїнів-захисників, а від кожного з нас. Традиційно у ці квітневі дні місто приводить себе до ладу: прибираються парки, висаджуються дерева, кущі, квіти. Так, цими днями, в Одесі відбувся захід, в якому уособлюється вся людяність наших громадян та їх відданість загальноєвропейським цінностям, – озеленення міста.

30 прекрасних дерев під назвою кельрейтерія були висаджені біля ліцею “Приморський”. В толоці прийняли участь працівники Комунального підприємства “Міськзелентрест”, члени ГО “Зелений лист”, вчителі, працівники навчального закладу, учні та їх батьки, а також всі бажаючі.

Для всіх охочих спеціалісти провели майстер-клас, як правильно посадити дерево. Робота та інвентар знайшлися кожному. Поки наші воїни-захисники охороняють небо над Одесою, жителі міста допомагають квітнути українській землі. І ми всі дуже сподіваємося, що в одеситів буде можливість проводити подібні заходи цієї весни ще не раз.

Олена Кудряшова.

Поділитись на:

Facebook
Twitter

Напишіть відгук

Email: zeleniy.list1@gmail.com 
Тел:  +38 098 444 94 49