Ще одну вітроелектростанцію ввели в експлуатацію на Одещині – у Лиманському районі

Про це повідомив сайт https://expro.com.ua/. Вітроелектростанція розташовується на території Визирської сільської та Южненської міської громад Одеського району Одеської області біля сіл Любопіль та Сичавка.

Проект реалізувала компанія «Южне Енерджі», якій Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, видала ліцензію на виробництво електричної енергії ВЕС 6 серпня. На станції встановлено 17 вітротурбін потужністю по 4,5 МВт. Запланована середньорічна генерація електроенергії становитиме 262500 МВт-год у рік.

Засновником компанії «Южне Енерджі» є гонконзький інвестиційний фонд Hero Asia Investment Limited.

Генерація електроенергії здійснюється за рахунок місцевого відновлюваного джерела енергії – вітру, орієнтовний термін експлуатації ВЕС – 25 років, але може бути продовжений в залежності від технічних характеристик обладнання електростанції. Запланована середньорічна генерація вітроелектростанції становить 262500 МВт⋅год електроенергії щорічно.

Будівництво 17 вітрових турбін одиничною потужністю 4,5 МВт, підстанції збору потужності 110/35 кВ з двома трансформаторами 110/35/10 кВ потужністю по 40 МВА кожен та двох повітряних ліній електропередачі 110 кВ «Аджалик — Южне Енерджі» і «Южне Енерджі — Сичавка» розпочалося 2020 року.

Нагадаємо, що Україна приєдналася до Європейського енергетичного співтовариства і в Енергетичної стратегії взяла на себе зобов’язання до 2035 року виробляти 25% електроенергії із відновлюваних джерел.

Поділитись на:

Facebook
Twitter

Напишіть відгук

Email: zeleniy.list1@gmail.com 
Тел:  +38 098 444 94 49