Зелений лист

В Міністерство культури України. Скарга на спеціаліста Сектора обліку пам’яток та ведення Державного реєстру нерухомого пам’яток Копила М.А.

Заступнику Міністра культури України

Мазур Т.В.

ГО «Зелений лист»

Контактна особа Підпала С.М.

                                    Скарга

                     Шановна Тамара Вікторівна!

Ми змушені подати скаргу за фактом умисного затягування ВІДПОВІДІ  на наш запит № 1 728/0 / 19-19 от 04.04.2019 головним  спеціалістом  Сектора обліку пам’яток та ведення Державного реєстру нерухомого пам’яток Копилом М.А. 

  Просимо врахувати, що запит стосувався резонансного  питання території Літнього театру,  головного найстарішого парку Одеси Міський сад.

В даний час ми відчуваємо негативні наслідки від неотримання відповіді на цей запит, які проявляються в ухваленні 28.03.2019 незаконного рішення Виконкомом ОМР  про затвердження  «Проекту благоустрою території Літнього театру з поточного ремонту існуючіх будівель та споруд “та   початку незаконного будівництва на території

парку-пам’ятника Міський сад.

Хочу зазначити, що я неодноразово зверталася до Копила М.А. по телефону і уточнювала, коли він відправить нам дану відповідь. Також я висилала нагадування на його електронну адресу. За його словами, відповідь була готовий 4.04.2019, проте я не отримала його до сих пір.

Прошу повідомити мені про прийнятих за цією скаргою заходів по електронній пошті  zelen_list@ukr.net та продублювати в паперовому вигляді за адресою 65045, м. Одеса, вул. Ковальська, 39, кв. 2

15.04.2019

Пдпала С.М.

Поділитись на:

Facebook
Twitter

Напишіть відгук

Email: zeleniy.list1@gmail.com 
Тел:  +38 098 444 94 49