Громадська організація «Зелений лист»

Як влада просуває автомагістраль через Куяльницьку заплаву

Депутати Красносільської сільської ради на позачерговій сесії 7 липня надали дозвіл на розробку Проєкту внесення змін до окремої частини генерального плану с. Красносілка щодо окремої частини території 4 та 5 кварталів села, на якій й планується будівництво автомобільної дороги М-28  Одеса — Южне. Підставою для скликання слугував лист заступника голови Одеської районної державної адміністрації Одеської області Олександра Ілько від 02.07.2021 р. з проханням терміново розглянути питання розроблення містобудівної документації цієї частини території. «Розглядаються варіанти проєктних рішень розміщення автомобільної дороги, яуі можуть перетинати межі с. Красносілка», — наголошує Ілько.

В інтерв’ю журналісту «Зеленого листа» Юрію Дьяченко Олександр Ілько заявив: всі чотири варіанти дороги повинні пройти державну експертізу. А рішення сесії Красносільського ради — це лише необхідний крок для того, щоб почати здійснювати цей державний проект:

Голова Красносільської ОТГ Архірій роз’яснила депутатам: «Ми надаємо дозвіл для того, щоб почали вивчати майбутні проєкти у відповідних відомствах, зокрема, у Міндовкілля. Нехай оцінку дадуть спеціалісти. Якщо дорога не може пролягати вздовж Куяльника, цей варіант не пройде державну експертизу».

Незрозуміло тоді: якщо четвертий варіант дороги — через заплаву лиману — явно незаконний і не пройде державну експертизу, навіщо взагалі його розглядати, витрачати на його проектування і вивчення чималі бюджетні кошти?

Не всі депутати були згодні розглядати це питання, пропонували взагалі зняти його з порядку денного. Але більшість підтримала і порядок, і внесення змін. Сесія завершилася під крики «Ганьба!» присутніх на сесії мешканців Красносільської громади.

Поділитись на:

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в twitter
Twitter

Оставить ответ

 Одеська обласна організація «Зелений лист»