Громадська організація «Зелений лист»

Зупинимо російський ядерний тероризм! Звернення громадських організацій України до МАГАТЕ

ГО «Зелений лист» глибоко схвильована подіями навколо українських атомних станцій. На початку великої війни це була окупація Чорнобильської АЕС, потім — обстріли та захоплення Запорізької АЕС, а днями ракета поцілила у проммайданчик Південноукраїнської АЕС.

Усе це доводить, що російські військові системно вчиняють дії навколо українських атомних станцій, що буквально є проявом ядерного тероризму. Вони шантажують весь цивілізований світ, створюючи ризик ядерної катастрофи, яка може загрожувати життю й здоров’ю цивільного населення, довкіллю України та мати згубні довготривалі наслідки для всіх країн Європи та світу.

Саме тому наша організація долучилася до підписантів відкритого звернення громадських організацій України, міжнародних організацій та наукової спільноти до держав-членів Міжнародного агентства з атомної енергії, делегатів 66-ї Генеральної конференції МАГАТЕ, Ради керуючих та виконавчого органу МАГАТЕ.

Ми вимагаємо виключити рф з Ради керуючих МАГАТЕ, призупинити права росії як члена МАГАТЕ, усунути російських громадян від виконання обов’язків у виконавчому органі МАГАТЕ, а також призупинити будь-яке співробітництво між Агентством та Державною корпорацією з атомної енергії «Росатом» та АТ «Росенергоатом».

З повним текстом звернення можна ознайомитися за посиланням.

Зупинимо російський ядерний тероризм!

Поділитись на:

Facebook
Twitter

Напишіть відгук

 Одеська обласна організація «Зелений лист»