Громадська організація «Зелений лист»

Охранять архитектурные памятники в Одессе крайне сложно. Многострадальный дом Либмана.

Суть :

Як учасник процесу без власних вимог, представник ГО «Зелений лист» Юрій Нікітін отримав інформацію згідно Закону про доступ до публічної інформації про те, що дійсно КП «Міськзелентрест» виділяло вишку КП ЖКС «Порто-Франківський» для проведення останнім своїми силами висотних робіт на об’єкті. Також, було отримано і залучено до розгляду відзнятий ТРК «UA: Одеса» відео матеріал.

Показово, що на останньому судовому засіданні 10 листопада, представник ЖКС Діана Яковлева вкрай опиралася залученню до судового процесу як свідків журналістів які відзняли матеріал і провели власне журналістське розслідування. Очевидно, що скільки завгодно довго можна сперечатися і затягувати процес, стверджуючи що ліпнину з Будинку Лібмана збивав хтось інший, але як можна довести присутнім на місці журналістам, що чоловік який погрожував їм розбити камеру і керував процесом це не а хтось інший, я не знаю.

Як учасник процесу без власних вимог, представник ГО «Зелений лист» Юрій Нікітін отримав інформацію згідно Закону про доступ до публічної інформації про те, що дійсно КП «Міськзелентрест» виділяло вишку КП ЖКС «Порто-Франківський» для проведення останнім своїми силами висотних робіт на об'єкті. Також, було отримано і залучено до розгляду відзнятий ТРК «UA: Одеса» відео матеріал.Показово, що на останньому судовому засіданні 10 листопада, представник ЖКС Діана Яковлева вкрай опиралася залученню до судового процесу як свідків журналістів які відзняли матеріал і провели власне журналістське розслідування. Очевидно, що скільки завгодно довго можна сперечатися і затягувати процес, стверджуючи що ліпнину з Будинку Лібмана збивав хтось інший, але як можна довести присутнім на місці журналістам, що чоловік який погрожував їм розбити камеру і керував процесом це не начальник дільниці №9 КП "ЖКС "Порто-Франківський" Неруш А.А а хтось інший, я не знаю. Як ви пам'ятаєте, 1 квітня фрагмент ліпнини з пам'ятника архітектури "Прибутковий будинок Лібмана" впав на голову людині і завдав серйозну ч / м травму. Поліція тоді відкрила провадження за ознаками правопорушення передбаченого ст. 275 КК України. Вже на наступний день співробітники ЖКС «Порто-Франківський» не придумав нічого кращого, стали збивати унікальну ліпнину з фасаду пам'ятки архітектури молотками. І хоча весь процес і сам начальник дільниці №9 ЖКС Неруш Анатолій Анатолійович зафіксований на відео прямо на об'єкті "на гарячому", Одеська мерія наполегливо заперечувала свою причетність і звинувачувала у вандалізмі працівників приватного житлоуправління ОСББ «Ренессанс ЛТД-92». Далі, за заявою керівників ГО «Зелений лист» і ГО «Захистимо Одесу разом» інспектори УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ, РЕЛІГІЙ ТА ОХОРОНИ ОБ'ЄКТІВ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ ОДЕСЬКОЇ обласної державної адміністрації на місці склали акт про вчинення правопорушення, за яким надалі було винесено постанову про накладення на КП ЖКС «Порто-Франківський» штрафу в розмірі 340 тис. грн. Формулювання постанову : за проведення незаконних робіт на пам'ятці архітектури і за недотримання вимог по догляду за будинком.Оскільки ЖКС санкцію так і не сплатило, вже на початку липня, одеська обладміністрація звернулася до суду про примусове стягнення штрафу. 17 липня Одеський окружний адміністративний суд почав розгляд позову. 13 серпня представник ЖКС Діана Яковлева на засідання заявила, що В ЖКС з позовом ОДА не згодні. Будинок Лібмана взагалі на їх балансі не перебуває і ліпнину знищував хтось інший . Також, виявилося, що 13 серпня розпочато судове провадження за зустрічним позовом з боку комунального підприємства, яке хоче оскаржити постанову про накладення штрафу і в зв'язку з цим провадження за позовом ООГА призупинили. «У комунального підприємства є багато питань щодо того на яких підставах, яким чином і з яких причин було винесено цю постанову і чи враховані інтереси КП», – заявила представник ЖКС.

Опубліковано Balinskyy Vladislav Пʼятниця, 9 листопада 2018 р.

Історія;
Як ви пам’ятаєте, 1 квітня фрагмент ліпнини з пам’ятника архітектури “Прибутковий будинок Лібмана” впав на голову людині і завдав серйозну ч / м травму. Поліція тоді відкрила провадження за ознаками правопорушення передбаченого ст. 275 КК України. Вже на наступний день співробітники ЖКС «Порто-Франківський» не придумав нічого кращого, стали збивати унікальну ліпнину з фасаду пам’ятки архітектури молотками. І хоча весь процес і сам начальник дільниці №9 ЖКС Неруш Анатолій Анатолійович зафіксований на відео прямо на об’єкті “на гарячому”, Одеська мерія наполегливо заперечувала свою причетність і звинувачувала у вандалізмі працівників приватного житлоуправління ОСББ «Ренессанс ЛТД-92».
Далі, за заявою керівників ГО «Зелений лист» і ГО «Захистимо Одесу разом» інспектори УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ, РЕЛІГІЙ ТА ОХОРОНИ ОБ’ЄКТІВ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ ОДЕСЬКОЇ обласної державної адміністрації на місці склали акт про вчинення правопорушення, за яким надалі було винесено постанову про накладення на КП ЖКС «Порто-Франківський» штрафу в розмірі 340 тис. грн. Формулювання постанову : за проведення незаконних робіт на пам’ятці архітектури і за недотримання вимог по догляду за будинком.
Оскільки ЖКС санкцію так і не сплатило, вже на початку липня, одеська обладміністрація звернулася до суду про примусове стягнення штрафу. 17 липня Одеський окружний адміністративний суд почав розгляд позову. 13 серпня представник ЖКС Діана Яковлева на засідання заявила, що В ЖКС з позовом ОДА не згодні. Будинок Лібмана взагалі на їх балансі не перебуває і ліпнину знищував хтось інший . Також, виявилося, що 13 серпня розпочато судове провадження за зустрічним позовом з боку комунального підприємства, яке хоче оскаржити постанову про накладення штрафу і в зв’язку з цим провадження за позовом ООГА призупинили.
«У комунального підприємства є багато питань щодо того на яких підставах, яким чином і з яких причин було винесено цю постанову і чи враховані інтереси КП», – заявила представник ЖКС.

Поділитись на:

Facebook
Twitter

Напишіть відгук

 Одеська обласна організація «Зелений лист»