Зелений лист

Перлина в лайні, або чому не можна купатися в Чорному морі біля берегів Одеси

“Зелений лист” вже не перший рік б’є на сполох: морська вода біля берегів Одеси брудна, в ній не можна купатися і ловити рибу, їсти цю рибу небезпечно. Ось тут ми писали про концентрацію в морській воді хлорофілу «А», який є індикатором проникнення забруднених вод, свідчить про розвиток ціанобактерій, про стан води в Чорному морі і лиманах Куяльник та Хаджибей. Про те, що води Хаджибейського лиману забруднені викидами неочищених стічних вод з Станції біологічного очищення (СБО) «Північна», яку обслуговує приватна компанія «Інфоксводоканал». Про те, що це підприємство регулярно зливає неочищені води в лиман.

Ось тут – про те, яке забруднення вод Хаджибейського лиману внаслідок скидів «Інфоксводоканал» виявила Держекоінспекція.

Також ми неодноразово писали про те, що саме корупція в Одеській міській раді позбавлює одеситів чистої воді і чому гине риба в одеських лиманах.

Журналісти телеканалу LIVE зібрали всі ці факти і провели власне розслідування, запросив в якості експерта голову ГО «Зелений лист» Владислава Балінського. Журналісти розповіли і про брудні сточні воді «Інфокса», і про те, чому екс-депутат-утікач Одеської міської ради Руслан Тарпан не ввів в експлуатацію глибоководний випуск каналізації, на будівництво якої було витрачено не одну сотню мільйонів гривень з бюджету Одеської області.

Тут дуже багато питань, але нема відповідей.

Поділитись на:

Facebook
Twitter

Напишіть відгук

Email: zeleniy.list1@gmail.com 
Тел:  +38 098 444 94 49