Громадська організація «Зелений лист»

Спеціалісти формують крони дерев Зеленого тунелю

КП «Міськзелентрест» і ГО «Зелений лист» продовжили роботи по обрізанню кленів в Зеленому тунелі на 4-5 ст. Великого Фонтану. Спеціалісти формують крони таким чином,  щоб вони не обмежували видимість учасникам дорожнього руху, піднімалися вище контактної лінії трамваїв і при цьому, в майбутньому, зімкнулися кронами, утворивши безперервний тунель.

Уже сьогодні крони більшості дерев підняті більш ніж на 2,5 метри, а висота деяких кленів досягає п’яти метрів. Обрізання та формування таких високих дерев — це дуже трудомісткий процес, який вимагає залучення профільних фахівців і роботи підйомної техніки.

«Кожен раз,  милуючись різноманіттям барв наших дерев в зеленому тунелі, ми переконуємося в правильності вибору складу порід для даного об’єкту, — написав на своєї сторінці в фейсбуці голова ГО «Зелений лист» Владислав Балінський.-  Сріблястий або болотний клен — це могутнє вологолюбиве дерево з дуже цікавим малюнком крони, витонченим різьбленим листям і, як зараз видно, неперевершеним осіннім забарвленням».

Наступним етапом ГО «Зелений лист» з КП «Міськзелентрест» запланували висадку сріблястого клена вздовж трамвайних колій Південно-Західного масиву.

Величезне дякуємо  всім, хто відгукнувся на кампанію ГО «Зелений лист» зі збору коштів для озеленення Одеси! Ви можете приєднаються до наших заходів і допомагати (з дотриманням карантинного режиму, звичайно). Звіти за використання отриманих коштів ми надамо по закінченню осіннього сезону висадки.

Поділитись на:

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в twitter
Twitter

Оставить ответ

 Одеська обласна організація «Зелений лист»