Громадська організація «Зелений лист»

Зелений тунель в Одесі розцвів яскравими барвами осені. Його продовжать в південній частині міста

Про це повідомив на своєї сторінці в фейсбуці голова ГО «Зелений лист» Владислав Балінський:

«Тільки подивіться, наскільки красивий зараз сріблястий клен в нашому Зеленому тунелі на Фонтані! Всього півтора роки тому члени ГО Зелений лист спільно з Комунальним Підприємством   «Горзелентрест» почали закладати тут перші лунки, а сьогодні вже така краса!

Нинішній сезон ми почнемо з підрізування дерев нашого тунелю. Крони дерев необхідно формувати таким чином, щоб вони не обмежували видимість учасникам дорожнього руху і в той же час спліталися над контактної лінією. Далі ми продовжимо наш «Зелений тунель кохання» в тому ж породному складі уздовж трамвайних шляхів Південно-Західного масиву. Таким чином, ми плануємо висадити цієї осені ще 100 сріблястих кленів і близько 1.5тис. кущів бирючини.

P.S Допомога, звичайно, потрібна. Фізична, моральна. Слідкуйте за стрічкою, повідомлю заздалегідь. Якщо що, вартість кожного довгомірного саджанця в комі не менше ніж 1.5 тис гривень!»

Долучитися до програми «Висадка дерев в Одесі» можна на цій сторінці

А про те, з чого починавлся проєкт «Зелений тунель», ви зможете почитати тут

Всього за півтора року пилові узбіччя вздовж трамвайної лінії змінилися на зелений коридор із струнких кленів та рясної бірючини, який захищає трамваї і пасажирів від палючого сонця, пилу і вітру, а всім містянам дарує порцію радості, краси і здорового довкілля.

Поділитись на:

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в twitter
Twitter

Оставить ответ

 Одеська обласна організація «Зелений лист»