Суд викличе свідків у справі щодо санаторію «Червоні зорі»

Розробників облікової документації щодо санаторію «Червоні зорі» викличуть до суду як свідків.

В Одеському адміністративному окружному суді розглядається справа за позовом забудовника «Будлайф інвест» проти департаменту культури Одеської облдержадміністрації. Забудовник вимагає визнати незаконним наказ департаменту щодо присвоєння території статусу пам’ятника культури.

На минулому засіданні представник «Будлайф інвест» Артем Данилов попросив долучити до справи експертний висновок, в якому зазначено, що облікова документація щодо статусу пам’ятника культури нібито не відповідає вимогам щодо її складання. Також експерт забудовника поставив під сумнів проведення досліджень на території санаторію та наявності культурної цінності об’єктів, які взяті під охорону.

Юристка департаменту культури Інна Ткачук попросила суд викликати Наталію Мотрєву, Владислава Балінського, Романа Моргенштерна та Олександра Сурілова. Саме вони працювали над укладенням облікової документації. Адвокат вважає, що свідки зможуть підтвердити проведення експертизи, розповісти про те, які саме дослідження відбулися, а також якою є цінність об’єктів, що знаходяться на території санаторію. Відповідаючи на запитання судді Катерини Танцюри, Інна Ткачук зазначила, що експертів департамент культури залучає, оскільки у його складі недостатньо спеціалістів, які можуть належним чином обгрунтувати зазначену документацію.

Адвокат «Булайф інвест» Артем Данилов назвав виклик свідків «неприпустимим». Він зазначив, що у справі є вичерпна інформація щодо того, на якій підставі було прийнято наказ. Також відомі всі обставини, якими керувався департамент, приймаючи наказ. Відтак, на думку юриста, додаткові пояснення від розробників не потрібні. Також Артем Данилов зазначив, що в обліковій документації не відображені результати історичних чи археологічних досліджень, а отже вони могли і не проводитися.

Юристка департаменту культури Інна Ткачук заперечила цей факт, зазначивши, що в обліковій документації є джерела, що підтверджує факт проведення досліджень. Суддя ухвалила рішення задовольнити клопотання адвоката департаменту культури і викликати свідків на наступне засідання. Воно призначене на 23 вересня об 11:00.

Поділитись на:

Facebook
Twitter

Напишіть відгук

Email: zeleniy.list1@gmail.com 
Тел:  +38 098 444 94 49