Зелений лист

У Дюковському парку узгодили вирубку 54 дерев

За дорученням в.о. заступника міського голови — директора департаменту міського господарства Дмитра Жемана, комісія з обстеження зелених насаджень провела ревізію з визначення стану зелених насаджень у “Дюковському саду”. Аварійними визнано 54 дерева.

Про це повідомляє департамент екології та розвитку рекреаційних зон одеської міської ради у відповіді на запит ГО “Зелений лист”.

Дюковський парк

Обстеження проведено 25 червня поточного року.

За інформацією міського департаменту, акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, передано ТОВ “Центр Катюша”.

Водночас у липні на сайті єдиного центру звернення громадян одеської міської ради з’явилось повідомлення про те, що в великому ставку Дюковського парку спустили воду, начебто для проведення очищення водоймища, але місяць ніякі роботи не проводяться. В результаті таких дій загинула велика кількість риби, черепах, жаб. У парку відчувається сморід. Про це повідомляє видання “Одесская жизнь”.

Крім того, на одеській платформі “Громадського бюджету” зареєстрована петиція про розірвання договору з фірмою “Центр Катюша”, яка орендує Дюковський парк. Наразі це місце в занепаді. При цьому Дюковський парк відноситься до об’єктів природно-заповідного фонду.

За інформацією видання “УСІ”, Дюковський парк орендовано ще з 2009 року. Компанія “Центр Катюша” отримала нерухомість на 49 років. Незважаючи на численні розмови про благоустрій парку, а також плани побудувати там п’ятизірковий готель, Дюковський виглядає занедбаним.

Дюковський парк
Скрін YouControl

ТОВ “Центр Катюша” зареєстровано у 1994 року. Наразі бенефіціаром компанії вказана громадянка Швейцарії Крістіна Ламбіна. Але ще у 2016 році серед бенефіціарів значився і громадянин Російської Федерації Олексій Ламбін і російська компанія “Лік”.

Поділитись на:

Facebook
Twitter

1 comment so far

ДарьяОпубліковано11:33 am - Сер 1, 2020

Очень интересная информация

Напишіть відгук

Email: zeleniy.list1@gmail.com 
Тел:  +38 098 444 94 49