За ініціативою Владислава Балінського в Одесі встановлять містки Леонардо

місток Леонарда

4 жовтня до Дня вчителя в Одесі пройдуть майстер-класи, в рамках яких заплановано монтаж містків за проєктом Леонардо да Вінчі. З такою ініціативою виступив голова ГО «Зелений лист», кандидат у депутати одеської міської ради від політичної сили «Європейська солідарність» Владислав Балінський.

Слід зазначити, що, так звані містки Леонарда вже змонтовані в Білгороді-Дністровському, Овідіопольському та Татарбунарському районах: «Соберенго. Джерельця»  та «Зелене намисто Дністровського лиману» .Ініціатором будівництва цих містків  виступив автор проекту Соберенго Сергій Джамаль. Мета ідеї проста – прикрасити такими об’єктами  туристичну стежку навколо  Дністровського лиману. 

І ось тепер містки Леонардо прикрасять і міський простір Одеси – Владислав Балінський,  запросив «соберенгівців» в наше місто, щоб вони провели майстер-клас з монтування мостових переходів.  Слід зазначити, що раніше Владислав Балінський зі своєю організацією допомагав на узбережжі  висаджувати дерева команді «Зелений берег на схилах Фонтану» .

місток Леонарда
місток Леонарда

місток Леонарда
Висадка дерев на 11-й Фонтану у 2019 році

Пізніше виникла ідея прикрасити цей район містками Леонардо да Вінчі. Сам Владислав теж має досвід такого будівництва, який він здобув в НПП «Тузлівські лимани»  

І ось школяри-«соберенгівці» з Білгорода-Дністровського та Овідіопольського району завітають до Одеси і проведуть своєрідний урок з будівництва для учнів Одеси. Майстер-класи приурочені до Дня вчителя – благородної професії, що несе у світ знання.

Монтаж містків заплановано у трьох локаціях: у сквері «Луч» на вулиці Корольова, схили 11-ї станції Великого Фонтану, пляж «Отрада» поблизу жовтого каменя.

За словами Владислава Балінського, ці майстер-класи, зокрема проводиться задля привернення уваги до незаконної забудови і знищення зелених зон і парків у місті.

місток Леонарда
Сквер “Луч”

«Партія «Європейська солідарність» збирає завтра об 11-й своїх прихильників у сквері «Луч», щоб захистити цю зелену зону від забудови. Тому запрошуємо всіх охочих прийняти участь», – підкреслює Владислав Балінський.

Поділитись на:

Facebook
Twitter

Напишіть відгук

Email: zeleniy.list1@gmail.com 
Тел:  +38 098 444 94 49