Громадська організація «Зелений лист»

Екологічна інспекція виявила порушення з боку ТОВ «Катюша» в Дюковському парку

Державна екологічна інспекція в Одеській області провела позапланову перевірку в Дюковському парку. Інспектори виявили порушення природоохоронного законодавства з боку ТОВ «Катюша», яке орендує парк.

Про це повідомляє відомство ГО «Зелений лист».

Наразі екологи склали протокол за статтею 91 КУпАП, тобто порушення правил охорони та використання територій та об’єктів природно-заповідного фонду. Його розгляне суд.

Нагадаємо, ще влітку за дорученням в.о. заступника міського голови — директора департаменту міського господарства Дмитра Жемана, комісія з обстеження зелених насаджень провела ревізію з визначення стану зелених насаджень у “Дюковському саду”. Аварійними визнано 54 дерева.

Водночас у липні на сайті єдиного центру звернення громадян одеської міської ради з’явилось повідомлення про те, що в великому ставку Дюковського парку спустили воду, начебто для проведення очищення водоймища, але місяць ніякі роботи не проводяться. В результаті таких дій загинула велика кількість риби, черепах, жаб. У парку відчувається сморід. Про це повідомило видання “Одесская жизнь”.

Крім того, на одеській платформі “Громадського бюджету” зареєстрована петиція про розірвання договору з фірмою “Центр Катюша”, яка орендує Дюковський парк. Наразі це місце в занепаді. При цьому Дюковський парк відноситься до об’єктів природно-заповідного фонду.

Поділитись на:

Facebook
Twitter

Напишіть відгук

 Одеська обласна організація «Зелений лист»