Мобільний пункт правової допомоги запрацював для одеських переселенців

Сьогодні20 липня, гості Одеси змогли отримати консультацію в мобільному пункті правової допомоги. Це стало можливо завдяки співпраці Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, волонтерського центру «Гостинна хата» та ГО «Зелений лист». З початку повномасштабного вторгнення рф на територію України кількість звернень, які надходять до Одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги значно зросли.

Але далеко не всі наші переселенці знають про такі можливості, тому разом виникла ідея створити мобільний правовий пункт, який почав успішно працювати саме там, де кожен день збираються сотні переселенців. Результат можна побачити у нашому відео – це десятки консультацій лише за день.

Такого досвіду ще не було – одеські переселенці можуть дуже легко отримати необхідну допомогу у тому ж місці, де видають гуманітарну допомогу: у дружньому нашому волонтерському центрі «Гостинна хата» біля пам’ятника Бабелю на Рішельєвській, 21.

З 24 лютого до Центру звернулось 234 особи, які мають статус переселенця, з них 221 звернення на отримання безоплатної первинної правової допомоги та 13 звернень на отримання безоплатної вторинної правової допомоги.

Найчастіше люди звертаються з питань порядку отримання статусу ВПО, грошової допомоги на проживання, відновлення втрачених документів на тимчасово окупованих територіях, як отримати компенсацію за зруйноване війною житло, як стати на облік в центрі зайнятості і т.д.

У справах про встановлення юридичних фактів (смерті або народження), визнання права власності в порядку спадкування, стягнення недоотриманої пенсії.

Прямуємо разом

Поділитись на:

Facebook
Twitter

Напишіть відгук

Email: zeleniy.list1@gmail.com 
Тел:  +38 098 444 94 49