Зелений лист

Терміново припинити будь-які будівельні роботи в Літньому театрі!

Цього зажадав Департамент культури, національностей, релігії та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної держадміністрації від орендатора території Літнього театру – ПП «Солінг», направив йому відповідний припис.

Ще один припис направлений до Одеської міської ради, зобов’язуючи міську владу протягом місяця надати правовстановлюючу документацію для укладання охоронного договору на користування територією пам’ятки архітектури та містобудування місцевого значення «Міський сад», невіддільною  частиною якого є Літній театр.

19 березня цього року голова ГО «Зелений лист» Владислав Балінський зафільмував роботи з капітального будівництва на території Літнього театру. Після цього 26 березня юрист ГО «Зелений лист» Максим Попов направив до Департаменту культури, національностей, релігії та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської ОГА листа з проханням відреагувати на це відверте порушення законів України, а вже 31 березня отримав відповідь:

Нагадаємо: 2 листопада 2020 року Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду ухвалив рішення відмовити у відкритті касаційного провадження за скаргою СП «Солінг» про визнання протиправними дій Департаменту культури, національностей, релігії та охорони об`єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації по включенню Літнього театру в межі пам`ятки архітектури та містобудування місцевого значення — Міський сад. Таким чином, остаточно визнано законність включення Літнього театру до території Міського саду. Літній театр наразі є пам’яткою архітектури, який перебуває під захистом закону.

В справі щодо статусу Літнього театру у Міському саду в місті Одеса (за позовом СП “Солінг” до Управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської ОГА про визнання протиправним та скасування рішень про включення території Літнього театру до складу пам’ятки архітектури та містобудування місцевого значення “Міський сад”) ГО “Зелений лист” була залучена в якості третьої сторони. Про судові баталії в адміністративному суді можна почитати тут.

Поділитись на:

Facebook
Twitter

Напишіть відгук

Email: zeleniy.list1@gmail.com 
Тел:  +38 098 444 94 49