Зелений лист

В.о. міністра екології стала Ірина Ставчук

Кабінет міністрів України призначив виконуючою обов’язків міністра захисту довкілля та природних ресурсів Ірину Ставчук.

Про це повідомляє видання “Економічна правда”.

Нагадаємо, раніше Кабмін розділив Міністерство енергетики та захисту довкілля, створивши окремо Міністерство енергетики й Міністерство захисту довкілля і природних ресурсів.

За це активно боролись українські екологи.

Зокрема, ГО “Зелений лист” підтримав ініціативу інших громадських організацій, звернувшись до Кабінету міністрів України з вимогою створити окреме Міністерство захисту довкілля.

Об’єднання двох міністерств, які, по суті, конкурують поміж собою, відбулось у вересні 2019 року. За думкою експертів, це створило системні конфлікти в роботі, а питання довкілля взагалі були відкинуті на другий план.

Згідно з даними офіційної біографії, Ірина Ставчук раніше обіймала посаду заступника міністра енергетики та довкілля України.

З 2006 по 2017 рр. працювала в Національному екологічному центрі України та координувала роботу у сфері розробки та запровадження кліматоохоронної політики в Україні, брала участь в міжнародних переговорах ООН зі зміни клімату.

З 2008 по 2019 рік – координаторка Climate Action Network в регіоні Східної Європи, Кавказу і Центральної Азії.

Є засновницею, а з 2011 по 2013 рр. головою громадської організації «Асоціація Велосипедистів Києва»

2015-2019 спостерігач від громадськості в раді директорів Фонду Чистих Технологій Світового Банку.

2017-2019 рр. –  виконавча директорка Центру екологічних ініціатив “Екодія”.

Поділитись на:

Facebook
Twitter

Напишіть відгук

Email: zeleniy.list1@gmail.com 
Тел:  +38 098 444 94 49