Громадська організація «Зелений лист»

Категорія: Новини

Зупинити ядерний тероризм росії! Українські екоактивісти провели акцію перед початком конференції МАГАТЕ у Відні

Парадокс: росія вчиняє акти ядерного тероризму проти України, обстрілює і захоплює її ядерні об’єкти — але при цьому залишається у керівних органах МАГАТЕ. Щоб виключити її звідти, представники українських екологічних організацій звернулись до цієї організації та і провели 26 вересня акцію протесту у Відні, перед засіданням 66 генеральної конференції МАГАТЕ.

Детальніше »

Триває слідство щодо вирубки 20 тисяч дерев біля Петровірівки

Про деталі слідства розповів керівник Одеської екологічної прокуратури Володимир Францевич під час онлайн семінару «Захист довкілля в умовах воєнного стану», який провів «Зелений лист» в серпні 2022 року.

Детальніше »

Рашисти продовжують знищувати українців забороненою зброєю. На цей раз – гранати К-51 з хлорпікрином

З використанням безпілотного літального апарату на наші бойові позиції скинуто контейнери з отруйною речовиною, імовірно хлорпікринова граната К-51. Про це 24 вересня повідомило Оперативне командування “Південь”. “Бойові медики спрацювали чітко, втрат та критичних станів немає”, – йдеться у повідомленні.

Детальніше »

Боротьба за піщану косу в Нацпарку «Тузлівські лимани» триває

В П’ятому апеляційному адміністративному суді почали розглядати апеляційні скарги Одеської обласної прокуратури та Національного природного парку «Тузлівські лимани» на рішення Одеського окружного адміністративного суду, який відмовив в задоволенні їхніх позовів щодо розширення меж села Приморське за рахунок земель Нацпарку.

Детальніше »

Одеський бюджет на службі наближених до влади: як Труханов кошти платників податків використовує

Рік тому одеський міський голова Геннадій Труханов радісно повідомив про благоустрій території навколо всесвітньо відомого ринку “Привоз”. Труханов хвалився, що своєю задачею бачить зміну ситуації на цій проблемній ділянці міста, створивши функціональний облаштований простір. Однак мер Одеси чомусь промовчав, що місто витрачає кошти платників податків зокрема на благоустрій території, яка

Детальніше »

 Одеська обласна організація «Зелений лист»