Зелений лист

Указ Президента про створення Нацпарку “Куяльницький” до сих пір не підписаний, його проект доопрацьовує Міндовкілля

Про те, що уряд підтримав створення національного природного парку «Куяльницький» на території Березівського та Одеського районів, де розташований Куяльницький лиман, ми дізналися в березні цього року. Залишалася одна інстанція – Президент України, який своїм указом мав би остаточно підтвердити статус Куяльника як об’єкта ПЗФ. Але такого указу немає досі. Чому? Відповідь на запит голови ГО “Зелений лист” Владислава Балінського з Офісу Президента пояснив: проєкт указу Президента щодо створення Національного природного парку “Куяльницький”, який був внесений Прем’єр-Міністром Денисом Шмигалем 18.03.2021, був повернутий до Кабінету Міністрів для доопрацювання 25.05.2021.

op

Проєкт Указу, як пояснює в відповіді на інший запит еколога заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України (Міндовкілля) Олександр Краснолуцький, готувався спеціалістами його міністерства, і зараз, після повернення, вони його доопрацьовують.

Однак обидві відповіді не містять інформації: чому був повернутий на доопрацювання проєкт і які строки його доопрацювання. Тому ГО “Зелений лист” готує нові запити. Про отримані відповіді будемо інформувати громадськість.

Поділитись на:

Facebook
Twitter

Напишіть відгук

Email: zeleniy.list1@gmail.com 
Тел:  +38 098 444 94 49