Зелений лист

Копотієнко стверджує, що не є власником згорілого готелю на Посмітного

21 січня «Зелений лист» опублікував статтю про смертельну пожежу в готелі на Посмітного, 10/12. В ній ми дослідили, що земля, на якій побудовано готель, належить депутату Євгену Копотієнку, припустивши, що саме він і є власником закладу.

Після публікації Копотієнко звернувся до ГО «Зелений лист» з повідомленням, що готель, де сталась пожежа, йому не належить. Начебто він є власником лише фасадної будівлі, а пожежа, яка унесла життя двох людей, сталась у будівлі, побудованій впритул до його готелю: «паркан – це стіна будівлі» (де сталась трагедія – прим. ред.), запевнив екс-депутат. За словами Копотієнка, власник цієї будівлі вже отримав підозру.

Євген Копотієнко, фото з відкритих джерел

При цьому Копотієнко, який наразі вже не є депутатом – він балотувався до облради у 2020 році від «Слуги народу», але не був обраний – відмовився назвати ім’я підозрюваного.

Водночас, слід зазначити, що готель, де сталась пожежа, за кадастровою картою, побудований на ділянці, яка належить Євгену Копотієнку. Сумнівно, що він не надавав дозвіл на будівництво.

Більш того, безпосередньо готель Копотієнка побудований на землі з цільовим призначенням «для дачного будівництва». А готелі, як відомо, це зовсім не дачні будинки.

Якщо дослідити карту Google, то на Посмітного, 10/12 і справді знаходиться два готелі: фасадний «Сан-сіті», власником якого є Євген Копотієнко, інший – міні-готель «Аркадія». В той же час реклама цього міні-готелю виведена на фасад готелю Копотієнка. Тобто Євген Копотієнко, якщо й не є власником згорілого готелю, то, як мінімум, не був проти сусідства з конкурентом.

Важливо також дослідити коментарі, які залишили гості саме на сторінці готелю Копотієнка «Сан-сіті». Наприклад, серед коментарів декілька днів назад з’явився такий: «трошки згорів, а так все чудово».

Ще один з користувачів поставив оцінку «1» за те, що після пожежі неможливо знайти власника, а на задньому подвір’ї незрозуміло чий хостел.

Більш того, два роки тому в готелі сталась пожежа – начебто з вини постояльців, але, на щастя, тоді ніхто не постраждав.

ГО «Зелений лист» запропонувала Євгену Копотієнку надати розширене інтерв’ю, але він відмовився, пригрозивши судом за недостовірну, на його думку, інформацію.

Поділитись на:

Facebook
Twitter

1 comment so far

Євгеній КопотієнкоОпубліковано8:51 am - Січ 26, 2021

Так дійсно я є власником апартаментів ( не плутати з готелем) і земельної ділянки за адресою вул. Посмітного 10/12., що там вказано в кадастрі чи в google , чи ЗЕ в якихось ресурсах – питання не до мене, мабудь коли їх складали використовували таку саму « перевірену» інформацію як і Ви зараз???. Ніякого відношення я до міні-готелю Аркадія не мав і не маю, в мене на фасаді присутні тільки моі вивіски які доречі офіційно оформлені , ще задовго до пожежі!!! Щодо бажання або небажання назвати призвіще мого сусіда, де сталася пожежа та якому вручено підозру , я б рекомендував Вам звернутися до офіційних органів які ведуть слідство , та отримати офіційну інформацію.. принаймі я не бачив цієї постанови особисто і розповсюджувати чутки як Ви це робите про мене постійно я не можу.. навчіться працювати чисто і писати перевірені відомості , або якщо пишете неперевірену інформацію вказуйте це у своїх публікаціях..

Напишіть відгук

Email: zeleniy.list1@gmail.com 
Тел:  +38 098 444 94 49