Містки Леонардо да Вінчі в Одесі

Автор:Владислав Балинский

Містки Леонардо да Вінчі в Одесі

Прикрашаємо простір навколо себе. Перед вами місток Леонардо, який побудовано за проектом Леонардо да Вінчі. В Одеській області такі  містки вже змонтовані в Білгороді-Дністровському, Овідіопольському та Татарбунарському районах: «Соберенго. Джерельця»  та «Зелене намисто Дністровського лиману» .

Ініціатором будівництва цих містків  виступив автор проекту Соберенго Сергій Джамаль. Мета ідеї проста – прикрасити такими об’єктами  туристичну стежку навколо  Дністровського лиману. І ось  тепер містки прикрашають і пожвавлюють міський простір Одеси.

Сталося це тому що голова ГО «Зелений лист» Владислав Балінський,  запросив «соберенгівців» в Одесу, щоб вони провели майстер-клас з монтування мостових переходів.  Слід зазначити, що раніше Владислав Балінський зі своєю організацією допомагав на узбережжі  висаджувати дерева команді «Зелений берег на схилах Фонтану» .

Пізніше виникла ідея прикрасити цей район містками Леонарда да Вінчі. Сам Владислав теж має досвід такого будівництва, який він здобув в НПП «Тузлівські лимани».

І ось школяри-«соберенгівці» з Білгорода-Дністровського та Овідіопольського району завітали до Одеси і провели своєрідний урок з будівництва для учнів Одеси. І все це приурочили до Дня вчителя – благородної професії, що несе у світ знання. Результатом такого корисного дійства є ці прекрасні містки, які, сподіваємось, стануть улюбленим місцем для одеситів.

2 комментария

ЮрійДата:1:17 пп - Окт 16, 2020

Класна ідея!)а можна такі містки в Кодимському р-ні поставити і що для цього треба?)

АртурДата:4:37 пп - Окт 28, 2020

Спасибо за мостки у Жёлтого камня.

Оставить ответ