Громадська організація «Зелений лист»

Рубрика: Дайджест

Довкілля Одеського регіону: що відбувалося в грудні 2021

Чому чутки, що тепер за кожен зірваний гриб громадян штрафуватимуть на 75 грн, а за зрізану квітку лікарської рослини, нібито, доведеться заплатити 30 грн, — це фейк? І що ж насправді прийняв уряд в грудні минулого року? Також почали з’являтися конкретні відповіді на запитання, як подолати климатичну кризу. З чудових

Детальніше »

Довкілля Одеського регіону: що відбувалося в листопаді 2021

Передостанній місяць року був дуже багатим на події у сфері охорони природи в Україні та Одеській області. Ми зібрали лише найважливіші: до яких ініціатив приєдналась Україна в рамках конференції СОР 26, як наша країна головуватиме в Стратегії ЄС для Дунайського регіону, що відбувається з Хаджибейською дамбою, 13 років Нижньодністровському національному

Детальніше »

Довкілля Одещини: що відбувалося в жовтні 2021

Створення «ЕкоСистеми» — «Дія», тільки екологічна; нова назва бельгійського науково-дослідного судна; демонтаж незаконної пастки для кефалі; активізація «чорних лісорубів» та багато інших екологічних новин в жовтні 2021 року.

Детальніше »

Довкілля Одеського регіону: що відбувалося в вересні 2021

Міжнародний день прибирання та чистих берегів, бельгійське науково-дослідне судно прямує до Одеси, чудовий екофестиваль в Тарутинському степу та багато чого іншого відбувалося на Одещині в вересні 2021 року.

Детальніше »

Довкілля Одеського регіону — серпень 2021

Тривожна доповідь ООН щодо зміни клімату на планеті, масовий мор риби в Тилігульському лимані, незаконне знесення блакитних ялинок біля Одеської обласної держадміністрації та багато іншого відбувалось в сфері еклогії в останній місяць літа.

Детальніше »

 Одеська обласна організація «Зелений лист»