Громадська організація «Зелений лист»

Категорія: Дайджест

Хроніка воєнних злочинів росії проти довкілля України: Одещина, липень 2022

Закінчився п’ятий місяць страшної терористичної війни російського рейху проти вільної України. Трагічним був липень на Одещині. Почавшись обстрілом багатоповерхового житлового будинку та баз відпочинку в Сергіївці, продовжився обстрілами та знищенням всього живого і того, що потрібно для життя: житла, школи, фермерського господарства, зерносховища, свиноферми, морського узбережжя, дельфінів, тварин та птахів.

Детальніше »

Хроніка воєнних злочинів росії проти довкілля України: Одещина, червень 2022

Ракети, бомби, обстріл житлових будинків, вбивства мирних жителів. Ось уже понад чотири місяці – це будні України, на яку напала терористична федерація. Одещина, на території якої не ведуться активні бойові дії, потерпає від обстрілів рашистів. Ми збираємо факти про злочини рф проти природи Одеси та Одеської області під час війни:

Детальніше »

Хроніка воєнних злочинів росії проти довкілля України: Одещина, травень 2022

Ворог продовжує збирати свій кривавий урожай на територій України та зокрема Одеській області. У травні ракетними ударами рашисти знищували міст через Дністровський лиман, розбомбили Торговий центр “Рів’єра”, приватні будинки та пансіонати у Білгород-Дністровському, Одеському та інших районах області. Великої шкоди завдано інфраструктури. Є загиблі та поранені. Усі злочини документуються правоохоронними

Детальніше »

Хроніка військових злочинів росії проти довкілля України: Одещина, квітень 2022

Квітень був трагічним для Одеси. Напередодні Великодня було обстріляно житловий комплекс, цвинтар та православний монастир, вісім загиблих, в тому числі 3-місячна дівчинка, багато поранених. Ворожим обстрілом знищено злітно-посадкову смугу Одеського аеропорту. Але є і величезний успіх українських військових, які знищили флагман російського флоту – крейсер “Москва”. Ми збираємо факти про

Детальніше »
Злочини росії

Хроніка воєнних злочинів росії проти довкілля України: Одещина, березень 2022

Ми збираємо факти про злочини рф проти природи Одеси та Одеської області під час війни: забруднення довкілля внаслідок вибухів, пошкоджень об’єктів інфраструктури, забруднення повітря, вод та грунтового покриву токсичними речовинами, знищення екосистем природно-заповідних територій, природоохоронних територій міжнародного значення та ін. Інформацію оновлюватиме щоденно, тому надсилайте відомі вам факти на адресу:

Детальніше »

 Одеська обласна організація «Зелений лист»