Громадська організація «Зелений лист»

Категорія: Семінари

Екологи обговорили на вебінарі в Одесі захист довкілля в умовах воєнного стану

4 серпня в Одесі пройшов вебінар «Захист довкілля в умовах воєнного стану». Учасники та слухачі обговорювали питання впливу збройній агресії росії на навколишнє природне середовище в Україні та Одеській області, дізналися, що робить держава і громадські організації, як документуються воєнні злочини проти довкілля тощо.

Детальніше »

Яку Землю ми залишимо прийдешнім поколінням?

Це питання було лейтмотивом навчального семінару «Ефективні інструменти захисту публічного інтересу щодо забезпечення права на чисте довкілля». Його спільно з П’ятим апеляційним адміністративним судом провела Громадська організація  «Зелений лист» 29 жовтня. Захід відбувся у П’ятому апеляційному адміністративному суді. Одночасно на фб-сторінці Зелений лист, ГО вівся стрим із заходу, який могли

Детальніше »

Научно-практический семинар по внедрению космических технологий в интересах развития Причерноморского региона

11 августа 2020 года в Одессе состоится научно-практический семинар на тему внедрения космических технологий в интересах развития Причерноморского региона. Стоит уточнить, что данное мероприятие будет являться фактической стартовой точкой создания научно-технологического кластера в Южном регионе Украины.

Детальніше »

 Одеська обласна організація «Зелений лист»