Зелений лист

У семи населених пунктах Одеської області вода не придатна для пиття

Вода в містах Болград, Арциз та Вилкове, а також у селах Шабо, Новомиколаївка, Жеребкове і в смт. Окни не відповідає нормам по санітарно-мікробіологічним та санітарно-хімічним показникам.

Такі дані надає обласний центр контролю і профілактики хвороб МОЗ України, згідно з результатами моніторингових досліджень води на території м. Одеси та Одеської області за період з 13 по 19 вересня 2021 року.

Було досліджено 85 проб води на санітарно-мікробіологічні показники, із яких 9 проб не відповідали вимогам (Білгород-Дністровський район (с. Шабо), Роздільнянський район (с. Новомиколаївка), Подільський район (смт. Окни і с. Жеребково)). Із 79 проб на санітарно-хімічні показники не відповідали нормам 10 проб (Болградський район (міста Болград та Арциз), Ізмаїльський район (м.Вилкове),Подільський район (с. Жеребково)).

Всього спеціалістами було проведено 564 дослідження на санітарно-хімічні показники, 8 – на паразитологічні показники та 86 – на санітарно-мікробіологічні води поверхневих водойм, які використовується як джерела питного водопостачання населення.

Крім цього,  у результаті проведення лабораторних досліджень за станом якості морської води одна проба не відповідала гігієнічним нормативам, а саме: рекреаційна зона смт. Затока, район «Центральний», Білгород-Дністровського району.

Юлія Лінник, студентка ІІ курсу магістратури факультету журналістики ЛНУ імені І. Франка

Поділитись на:

Facebook
Twitter

Напишіть відгук

Email: zeleniy.list1@gmail.com 
Тел:  +38 098 444 94 49