Зелений лист

Категорія: Толоки

Екологічний та антикорупційний активізм: чим займається “Зелений лист” у воєнний час

Одеська громадська організація ГО “Зелений лист”, основною метою діяльності якої є захист довкілля і боротьба з корупцією, під час війни документує воєнні злочини щодо навколишнього середовища, продовжує заохочувати культуру прозорості та підзвітності влади та саджає дерева в місті. Про це розповідає сайт Європейського Фонду за демократію.

Детальніше »

Війна війною, а толоки в зелених зонах Одеси – за розкладом

Весняні толоки в Одесі, коли десятки жителів міста висаджують дерева, доглядають зелені зони, – це давня міська традиція. І жорстока війна, яка була розв’язана рашистами проти нашої країни, – для активних громадян зовсім не привід, щоби від цієї традиції відмовлятися. Одесити люблять своє місто, одесити вірять у його майбутнє, одесити

Детальніше »

Озеленення міста триває попри війну: одесити висаджують Сади перемоги

Сади перемоги – так вже неофіційно почали називати висаджені дерева поблизу навчальних закладів по всій Україні. Цими вихідними в українських містах, що не під окупацією, сотні вчителів, учнів та всіх небайдужих доєдналися до озеленення пришкільних територій. Одеса – не виняток.

Детальніше »

Без шуму та пилу: зелені тунелі в Одесі посилять екологічну безпеку

В Одесі продовжується будівництво зелених тунелів уздовж міських трамвайних колій та автомобільних доріг. Будують їх не інженери, а співробітники одеського комунального підприємства “Міськзелентрест”. А складаються вони не із залізобетонних конструкцій, а з дерев та кущів.

Детальніше »
Проект Зелена Одеса.

Бажаєте посадити дерево у дворі чи на вулиці? Ми розповімо, як

До членів громадської організації «Зелений лист» часто звертаються люди, які хотіли б посадити дерево чи кілька дерев у своєму дворі чи будь-якій іншій локації міста. Чи потрібний дозвіл на це? Чи не загрожує самовільна висадка штрафом? Як садити, де садити, які породи дерев і кущів обирати? Хто за ними потім

Детальніше »

Email: zeleniy.list1@gmail.com 
Тел:  +38 098 444 94 49