Зелений лист

Девелоперськая компанія «Простір» незаконно знищує дерева

«Будуємо новий життєвий простір для людей. Зберегли старі дерева на території та вже посадили нові», – так рекламує свої висотки нова девелоперська компанія «Простір».

Але при цьому забудовник вже знищив сотні дерев в Одесі. Крім того, компанія «Простір» будує житлові комплекси під виглядом санаторіїв і об’єктів оздоровлення, захопивши рекреаційні зони.

Простір знищення дерев в Одесі

ГО «Зелений лист» підготував відео, на якому добре видно, що девелоперська компанія «Простір» на Дачній, 28 під будівництво чергового ЖК вирубала десятки здорових дерев.

Ми направили запит до департаменту екології та розвитку рекреаційних зон одеської міської ради, щоб дізнатись, чи законно діяв при цьому забудовник.

Водночас раніше «Зелений лист» досліджував будівництво житлового комплексу «Простір на 12-й Фонтану». Там також були знищені здорові дерева. При цьому офіційний дозвіл на вирубку забудовник не отримав.

Як повідомили в міському департаменті екології та розвитку рекреаційних зон, акт обстеження зелених насаджень за адресою Фонтанська дорога, 153а, де будує компанія “Простір”, не видавався.

Більш того, як з’ясувалось, висотка зростає у зсувній зоні і створює загрозу зсувів.

Замовником будівництва виступає компанія «Біля самого моря», яка належить кіпрській офшорній фірмі. Тобто реальні власники приховані.

У той же час неважко дослідити зв’язки самої девелоперської компанії «Простір» із бізнесменом Володимиром Галантерником.

Важливо також підкреслити, що «Простір на 12-й Фонтану» будується як об’єкт торгівлі. Але насправді в рекреаційній зоні зростає елітний ЖК.

Поділитись на:

Facebook
Twitter

1 comment so far

БорисОпубліковано4:42 pm - Тра 14, 2020

Народному депутату от фракции Радикальной партии Игорю Мосийчуку предстоит очередная операция – врачи обнаружили у него новую обширную язву желудка. Соответствующее сообщение появилось на странице Мосийчука в социльной сети Facebook. По словам радикала, в понедельник, 10 октября, он прошел обследование, и результаты оказались неутешительными. “В последнее время СМИ и просто граждане активно интересуются: как мне удалось быстро и существенно похудеть? Сегодня утром посетил Национальный институт хирургии и трансплантологии им. Шалимова. Прошел обследование. Результаты неутешительны. У меня обнаружена новая обширная язва желудка. Врачи склоняются к необходимости нового хирургического вмешательства”, — написал Мосийчук. Как сообщал “Обозреватель”, в конце декабря 2015 года Мосийчук попал в реанимацию Национального института хирургии и трансплантологии. Врачи обнаружили у народного депутата обширную язву желудка, которая вызвала внутреннее кровотечение. Уже в марте 2016 г. он шокировал коллег по парламенту резкой переменой во внешности. Нардепы даже стали подшучивать, что в Раду пришла “половина” Мосийчука. Позже радикал заявил, что похудел на 100 килограммов ради любимой женщины .

Напишіть відгук

Email: zeleniy.list1@gmail.com 
Тел:  +38 098 444 94 49